به روز شد (۱۳۹۵/۱۱/۱۱)

 

بالاخره نوبت اون شد تا با ارور مشهور This item isn’t available in your country برای همیشه خدافظی کنیم .

بعد از مدتها وعده و وعید دادن به دوستان، امروز نوبت آن شد که به قول هایی که دادم عمل کنم و روشی را برای دور زدن گوگل معرفی کنم جای داره این را هم اضافه کنم که روشی که در ادامه ی پست معرفی خواهد شد توسط ده ها نفر و بر روی ده ها مدل گوشی تست شده و ۹۹٫۹۹۹% عملی می باشد. 😀

 

حتما خیلی هاتون اولین کاری که بعد از دیدن این پیغام انجام دادید تغییر آی پی بوده ولی همون طور که خودتون مشاهده کردید تغییر آی پی به تنهایی نمی تونه مشکل رو حل کنه.

پس علاوه بر تغییر آی پی باید مجموعه کارهای دیگه ای هم انجام بدیم تا گوگل متوجه ایرانی بودن ما نشه.

 

مواد لازم: 😉

یک عدد نرم افزار تغییر آی پی (f_i_l_t_e_r__ش_ک_ن) با قابلیت تعویض آی پی به آی پی آمریکا و یا هر کشور دلخواه.

نرم افزار Google play store ( که به طور پیشفرض بر روی سیستم نصب می باشد ).

نرم افزار Google play service ( اینم به طور پیشفرض بر روی سیستم نصبه ).

اینترنت با سرعت متوسط.

فایل ۱۰۰۴۴۱_۱۶۸۹۷۵۲۳۶۵۱۰۱(حجم: ۱۷ مگابایت).

فایل tr000_001 (حجم: ۲۹ مگابایت).

 

دستور العمل :

اول از همه فایل های tr000_001 و ۱۰۰۴۴۱_۱۶۸۹۷۵۲۳۶۵۱۰۱ رو دانلود کنید.فایل ۱۰۰۴۴۱_۱۶۸۹۷۵۲۳۶۵۱۰۱  رو به مسیر sdcard/Android/data/com.android.vending/files  و فایل tr000_001 رو هم به مسیر sdcard/Android/data/com.android.vending/cache انتقال بدین (اگر پوشه ها وجود نداشت یکی دقیقا باهمین نام ها بسازید) و بعد، مراحل پایین رو مو به مو انجام بدین:

۱- وارد بخش ستینگ(settings) گوشی خود شوید.

۲-  گوشی را (اگه از وای فای استفاده می کنید) در حالت پرواز (airplane mode) قرار دهید.

۳- مکان یاب (GPS)  را به کلی خاموش کنید.

۴- اگر زبان گوشی فارسیه آن به انگلیسی تغییر دهید.

۵- در بخش ستینگ (settings) روی Apps (یا app manager یا application manager یا applications و یا هر چیز مشابه دیگر ) کلیک کنید.

۶- در صفحه ای که باز شد دنبال Google play store بگردید ( اگه پیدا نشد از بالای صفحه تب All رو انتخاب کنید (در اندروید نسخه ی ۶ باید به application manager برید) و سپس جستو جو کنید ) و روی آن کلیک کنید.

۷- در صفحه ی مربوط به Google play store روی دکمه ی clear data کلیک کنید(در نسخه ی ۶ اندروید ابتدا باید به قسمت Storage وارد شید و در اون قسمت روی clear data کلیک کنید) و پیغامی که روی صفحه باز شد را تایید کنید.

۸- حال به عقب برگردید (به قسمت ۵) ولی این دفعه دنبال Google play services بگردید ( اگه اینم پیدا نشد از بالای صفحه تب All رو انتخاب کنید و حالا جستو جو کنید ) و روی آن کلیک کنید.

۹- در صفحه ی مربوط به Google play services روی دکمه ی clear data کلیک کنید ( اگه به جای clear data دکمه ی manage data ویا manage storage وجود داشت روی آن کلیک کنید و سپس پایین صفحه ای که باز می شود روی clear all data کلیک کنید) و اگه پیغامی روی صفحه نمایش داده شد آن ر اتایید کنید.

۱۰- نرم افزار تغییر آی پی (f_i_l_t_e_r__ش_ک_ن) خود را روشن کنید.

۱۱- تقریبا تموم شد فقط مونده امتحان کنید که درست شده یا نه ، برای این کار نرم افزار Google play store (یا همون play store) را باز کنید.

۱۲- صبر کنید تا نرم افزار لود شه پس از لود شدن پیغامی روی صفحه نمایش داده می شود آن را تایید کنید.

۱۳- توی صفحه ی اصلی نرم افزار یه نگاه بندازید ببینید نرم افزار پولی هست یا نه ( منظور از نرم افزار پولی نرم افزار هایی هست که پایین آن به جای عبارت free قیمت آن نرم افزار به دلار زده شده باشد) اگه بود که درست شده و اگه نبود مراحل ۱ تا ۱۳ را از اول تکرار کنید.

*۱۴– نرم افزار هایی که قبلا امکان دانلودش برای شما فراهم نبود را دانلود کنید و لذت ببرید.

*۱۵– برای ما در قسمت نظرات نظر بگذارید.

*۱۶– این پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید(لینک کوتاه: http://jmdmahdi.ir/?p=493).

 

*نکته: موارد ۱۴ تا ۱۶ اختیاری می باشند 😀