به روز شد (۱۳۹۴/۰۷/۱۶)

-بسته ی آموزشی رایگان اضافه شد (جهت تست و آشنایی اولیه)

 

بالاخره بعد از هفته ها تلاش روشی برای گرفتن یا ب اصطلاح هک کردن استیکر های پولی و غیر پولی (کشورها ی دیگه) در اندروید بدون تغییر شماره ، آی پی و حتی بدون حذف شماره از اکانت لاین کشف کردم در این روش شما ب یک گوشی روت شده اندرویدی و کمی حوصله و دقت نیاز دارید.

 

فایل های آموزش ب صورت چند رسانه ای و با بهترین کیفتیت برای شما عزیزان قرار داده شده است و همچنین برای دوستانی ک حوصله ی طی کردن مراحل  برای دریافت استیکر ها رو ندارن بسته ای متشکل از چندین استیکر محبوب بین کاربران ایرانی و ویدئوی آموزش استفاده از این پکیج قرار داده شده است با خرید این مجموعه دیگر نیازی ب صبر کردن برای دریافت کوین رایگان از فری کوین و یا خریدن استیکر ها با قیمت های بالا ندارید. در این بسته سه فایل متنی و سه فایل ویدئویی متناسب با فایل های متنی و همچنین لوازم و نرم افزار های مورد نیاز قرار داده شده است تمامی مراحل برروی گوشی اندرویدی روت شده انجام خواهد شد و نیازی به رایانه و وسایل دیگر نخواهید داشت.

برای عزیزانی ک به هر دلیل توانایی خرید اینترنتی رو ندارند بسته ای رایگان قرار داده ایم ک البته تفاوت هایی هم با بسته ی غیر رایگان دارد. در آموزش رایگان استیکر های هک شده بعد مدتی به صورت خودکار پاک می شوند و برای استفاده مجبور میشوید دوباره مراحل رو از اول طی کنید ولی در روش غیر رایگان این طور نیست. بسته ی رایگان متشکل از یک فایل متنی و یک فایل ویدئویی متناسب با فایل متنی و همچنین لوازم و نرم افزار های مورد نیاز است ک با بهترین کیفیت در اختیارتان قرار  خواهد گرفت.

 

در زیر نمونه هایی از استیکر های هک شده با این روش را مشاهده می کنید:

نمونه هک شده ی استیکر های لاین نمونه هک شده ی استیکر های لاین

 

قبل از سفارش این بسته به موارد زیر دقت کنید:

۱-برای استفاده از این روش گوشی شما باید روت شده باشد (میتونید از نرم افزار iroot برای روت کردن دستگاتون استفاده کنید – دانلود iroot برای اندروید )

این سایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال مشکلات احتمالی ب وجود آمده در اثر روت کردن گوشی شما قبول نمی کند.

۲- پس از تکمیل و پرداخت سفارش ۲۴ ساعت وقت دارید تا فایل خریداری شده را دانلود نمایید ، پس گذشت ۲۴ ساعت لینک دانلود شما باطل می شود .

۳- لطفا آدرس ایمیل خود را در صفحه ی پرداخت نهایی به درستی وارد کنید، لینک دانلود فایل پس از پرداخت علاوه بر نمایش در سوابق خرید برای شما ایمیل خواهد شد

۴- پس از پرداخت اطلاعات رسید را نزد خود نگهدارید تا در صورت بروز هر گونه مشکل آن را در اختیار ما قرار دهید.

۵- در صورت بروز هر گونه مشکل در فرآیند خرید و یا دانلود با آدرس ایمیل info@jmdmahdi.ir و یا در لاین با آی دی TAR8950X@ تماس بگیرید (آی دی را کپی نکنید تایپ کنید) .

 

مشخصات فایل:

حجم فایل فشرده: ۱۰ MB

قیمت: ۲۰,۰۰۰ تومان ،۸,۵۰۰ تومان

(رمز فایل فشرده بعد از پرداخت همراه فایل ها برای شما ارسال خواهد شد)

قابل پرداخت با تمامی کارت های عضو شتاب

 

دریافت بسته ی آموزشی رایگان:

حجم فایل: ۶ MB

رمز فایل فشرده: jmdmahdi.ir

:: اطلاعات دانلود

دانلود از uploadboy


نحوه ی دانلود از uploadboy
رمز فایل (در صورت نیاز):jmdmahdi.ir