این بار هم با روشی دیگه برای بدست آوردن گیفت کارت رایگان با شما همراه هستیم و  بازهم قصد معرفی نرم افزار دیگه ای رو داریم ک در گرفتن گیفت کارت به ما کمک خواهد کرد. به جرات میتونم این نرم افزارو یکی از بهترین نرم ازفزار ها در ضمینه ی دریافت گیفت کارت رایگان معرفی کنم چون برخلاف نرم افزار free gift cards ک در اولین پست راجبش بحث کردیم نسبت امتیازات دریافتی به امتیاز مورد نیاز برای دریافت گیفت کارت خیلی کمتره و زود تر میتونیم به نتیجه برسیم.

 

خب بهتره نگاهی دقیق تر به نرم ازفزار بندازیم، قبل از اینکه بررسی رو شروع کنیم بهتره اول نرم ازفزار رو دانلود کنید با کلیک روی لینک زیر آخرین نسخه ی این نرم افزار رو از گوگل پلی استور دانلود نمایید.

 

اگر با دانلود از گوگل پلی استور مشکل دارید به این مطلب مراجعه کنید 

 

کار کردن با این نرم افزار دقیقا مثل نرم ازفزار هایی است که تو پست های قبل معرفی کرده بودیم و دقیقا مانند آنها باید به جمع آوری امتیاز بپردازید و زمانی که امتیازتون به حد نصاب برسه این برنامه به عنوان پاداش گیفت کارت گوگل در اختیارتون قرار خواهد داد.
برای استفاده از این نرم ازفزار باید اکانت فیسبوک داشته باشید و با اون داخل نرم افزار لوگین کنید با این کار پنجاه امتیاز رایگان دریافت خواهید کرد. پس از اون در قسمت offers باید به دانلود نرم ازفزار های پیشنهاد شده بپردازید تا امتیاز خود را ارتقا بخشید و به گرفتن گیفت کارت گوگل نزدیک تر بشید.
علاوه بر این میتونید کد دعوتتون رو که در تب آخر (Invite) قرار دارد در اختیار دیگران قرار بدید هر شخصی ک از این کد استفاده کنه ۲۵۰ امتیاز به مجموع امتیاز های شما و ۵۰ امتیاز به امتیاز های خود فرد اضافه میشه (اگر مایل بودید از کد دعوت bddqldoy استفاده کنید)
و در نهایت وقتی امتیازتون به ۵۰۰۰ رسید با مراجعه به تب دوم (Rewards) می تونید گیفت کارت ($۱۰) گوگل پلی خود را دریافت کنید.

 

اگرسوال یا پیشنهادی دارید می توانید از قسمت دیدگاه ها آن را با ما در میان بگذارید.