AutoComment

به روز شد (۱۳۹۴/۱۱/۱۰)

 

اینم بالاخره نرم افزار اتوکامنتی که قولشو داده بودم. AutoComment یه نرم افزار پرسرعت و فوق العاده برای اتو کامنت زدن و  فول کامنت کردن پست های لاین و دیگر شبکه های اجتماعیه و البته علاوه بر سرعت زیاد، مزایای دیگه ای هم داره که اونو از نرم افزار های مشابه متمایز میکنه…

 

کار اصلی برنامه اتو کامنت و اتوگپ زدن تو شبکه های اجتماعی مثل لاینه و در اصل برای همین کار ساخته شده ولی با تنظیمات و امکاناتی ک براش در نظر گرفتم میشه در جاهای دیگه هم ازش استفاده کرد. برای مثال میشه برای خودکار کردن فرآیند های تکرای در بازی های اینترنتی ازش بهره برد.
نرم افزار های مشابه معمولا حرکات موس و یا موقعیت های کلیک ها رو ضبط و اون هارو شبیه سازی می کنن. این جور نرم افزار ها برای تکرار حرکات موس و کلیک ها معمولا نشان گر موس رو هم درگیر می کنن و در حین کلیک کردن و تکرار کردن حرکات ذخیره شده دیگه به هیچ وجه نمیشه از موس استفاده کرد و همچینن صفحه ای که کلیک ها باید روش انجام بشه نباید حرکتی داشته باشه وکاملا ثابت باشه و حتی نباید پنجره ی دیگه ای روش قرار بگیره. ولی نرم افزار AutoComment این مشکلات رو حل کرده. برنامه رو اجرا میکنید(حتی نیاز به نصب هم نداره) تنظیمات لازم رو با وارد شدن به تنظیمات انجام میدید موقعیت نقاطی ک میخواهید کلیک ها انجام بگیره رو مشخص می کنید و تمام، برنامه با سرعتی ک مشخص کرده بودید کار خودشو شروع میکنه و در این حین شما میتونید از موس و کیبرد و دیگر لوازم و امکانات بدون هیج مشکل و اختلال استفاده کنید و حتی می تونید پنجره های دیگه رو روی پنجره ای که کلیک ها انجام میشه قرار بدید (حتی بازدن دکمه ی F3 میتونید پنجره رو به طور کامل مخفی کنید) این کار هیچ مشکلی برای کلیک ها به وجود نخواهد آورد و بدون هیچ افت سرعت و یا خطا در کلیک کردن برنامه کار خودشو انجام میده.

 

آموزش استفاده از AutoComment و تست کلی :

 

 

 

تست سرعت AutoComment:

 

 

قبل از سفارش این نرم افزار به موارد زیر دقت کنید:

۱- پس از تکمیل و پرداخت سفارش ۲۴ ساعت فرصت دارید تا فایل خریداری شده را دانلود نمایید ، پس گذشت ۲۴ ساعت لینک دانلود شما باطل می شود .

۲- لطفا آدرس ایمیل خود را در صفحه ی پرداخت نهایی به درستی وارد نمایید، لینک دانلود فایل پس از پرداخت علاوه بر نمایش در سوابق خرید برای شما ایمیل خواهد شد.

۳- پس از پرداخت، اطلاعات رسید را نزد خود نگهدارید تا در صورت بروز هر گونه مشکل آن را در اختیار ما قرار دهید.

۴- در صورت بروز هر گونه مشکل در فرآیند خرید ، دانلود و یا استفاده از برنامه با آدرس ایمیل info@jmdmahdi.ir و یا در لاین با آی دی TAR8950X@ تماس بگیرید (آی دی را کپی نکنید تایپ کنید) .

مشخصات فایل:

حجم فایل: ۱ MB

قیمت: ۱۰,۰۰۰ تومان ،۶,۰۰۰ تومان

آموزش استفاده از AutoComment

قابل پرداخت با تمامی کارت های عضو شتاب

 

 

دریافت نسخه ی رایگان(جهت تست قبل از خرید):