مشاهده موضوعات

بهترین راه بدست آوردن گیفت کارت رایگان

دسته بندی: Clash of Clans
10115 بازدید

 

 

این بار هم با روشی دیگه برای بدست آوردن گیفت کارت رایگان با شما همراه هستیم و  بازهم قصد معرفی نرم افزار دیگه ای رو داریم ک در گرفتن گیفت کارت به ما کمک خواهد کرد. به جرات میتونم این نرم افزارو یکی از بهترین نرم ازفزار ها در ضمینه ی دریافت گیفت کارت رایگان معرفی کنم چون برخلاف نرم افزار free gift cards ک در اولین پست راجبش بحث کردیم نسبت امتیازات دریافتی به امتیاز مورد نیاز برای دریافت گیفت کارت خیلی کمتره و زود تر میتونیم به نتیجه برسیم.

ادامه مطلب
۱ نظر
مدیر
۱۳م آبان, ۱۳۹۴

آموزش هک استیکر های پولی لاین (آموزش اختصاصی JMDMahdi)

19394 بازدید

 

به روز شد (۱۳۹۴/۰۷/۱۶)

-بسته ی آموزشی رایگان اضافه شد (جهت تست و آشنایی اولیه)

 

بالاخره بعد از هفته ها تلاش روشی برای گرفتن یا ب اصطلاح هک کردن استیکر های پولی و غیر پولی (کشورها ی دیگه) در اندروید بدون تغییر شماره ، آی پی و حتی بدون حذف شماره از اکانت لاین کشف کردم در این روش شما ب یک گوشی روت شده اندرویدی و کمی حوصله و دقت نیاز دارید.

ادامه مطلب
۱۸ نظر
مدیر
۲۱م مرداد, ۱۳۹۴

روشی جدید برای گرفتن گیفت کارت رایگان

دسته بندی: Clash of Clans
235161 بازدید

 به روز شد (۱۳۹۴/۰۹/۱۴)

 

خب امروز با یه آموزش جذاب با عنوان روشی جدید برای گرفتن گیفت کارت رایگان در خدمت شما هستیم. حتما برای شما هم اتفاق افتاده که بعضی از افراد ادعای هک کردن گیفت کارت رو داشتن که هیچ کدوم واقعی نبوده، و یا خودتون به دنباله راهی برای هک کردن اون و گرفتن گیفت کارت مجانی گشته اید  ولی به جایی نرسیده اید. اما این روش اصلا نوعی هک کردن به شمار نمی آید و کاملا قانونی و مجاز به شمار می آید.

ادامه مطلب
۵۵۴ نظر
مدیر
۲۲م مرداد, ۱۳۹۳