مشاهده موضوعات

نماد های شیطان پرستی در بازی کلش آف کلنز

6646 بازدید

 

تصمیم گرفتیم نماد های شیطان پرستی موجود در بازی کلش آف کلنز رو براتون قرار بدیم تا دوستانی که (مانند خودم) از این موضوع باخبر نبودن آگاه بشن. چون وقت و ابزار پیدا کردن این نماد هارو ندارم از پست کامل و دقیق همکار خوبم که در سایت پادشاه کلش منتشر شده استفاده می کنم. همچنین تمامی لینک های دانلود این بازیو از سایت حذف کردیم.

 

اول از همه بگم که این تاپیک فقط واسه نشان دادن نماد های شیطان پرستی در این بازیست و به هیچ وجه نه به کسی میگیم این بازی رو انجام بده یا نده فقط تنها خواهشی که می تونم ازتون کنم به این بازی فقط به چشم یک بازی نگاه کنیم و جیب دشمنان خودمون را با خرید جم یا همون الماس پر نکنیم .  تمام چیزهایی که در ادامه گفته میشه با عکس قرار گرفته و خودتون هم می تونید اون ها را در محیط بازی ببینید و قضاوت کنید .

ادامه مطلب
۲ نظر
مدیر
۰۵م اسفند, ۱۳۹۴

بهترین راه بدست آوردن گیفت کارت رایگان

دسته بندی: Clash of Clans
10115 بازدید

 

 

این بار هم با روشی دیگه برای بدست آوردن گیفت کارت رایگان با شما همراه هستیم و  بازهم قصد معرفی نرم افزار دیگه ای رو داریم ک در گرفتن گیفت کارت به ما کمک خواهد کرد. به جرات میتونم این نرم افزارو یکی از بهترین نرم ازفزار ها در ضمینه ی دریافت گیفت کارت رایگان معرفی کنم چون برخلاف نرم افزار free gift cards ک در اولین پست راجبش بحث کردیم نسبت امتیازات دریافتی به امتیاز مورد نیاز برای دریافت گیفت کارت خیلی کمتره و زود تر میتونیم به نتیجه برسیم.

ادامه مطلب
۱ نظر
مدیر
۱۳م آبان, ۱۳۹۴

روشی جدید برای گرفتن گیفت کارت رایگان

دسته بندی: Clash of Clans
235161 بازدید

 به روز شد (۱۳۹۴/۰۹/۱۴)

 

خب امروز با یه آموزش جذاب با عنوان روشی جدید برای گرفتن گیفت کارت رایگان در خدمت شما هستیم. حتما برای شما هم اتفاق افتاده که بعضی از افراد ادعای هک کردن گیفت کارت رو داشتن که هیچ کدوم واقعی نبوده، و یا خودتون به دنباله راهی برای هک کردن اون و گرفتن گیفت کارت مجانی گشته اید  ولی به جایی نرسیده اید. اما این روش اصلا نوعی هک کردن به شمار نمی آید و کاملا قانونی و مجاز به شمار می آید.

ادامه مطلب
۵۵۴ نظر
مدیر
۲۲م مرداد, ۱۳۹۳